Dette er Senja kommunestyre

Lurer du på hvem som sitter i kommunestyret til Senja kommune, eller trenger du å komme i kontakt med noen av politikerne? Her finner du en enkel oversikt over parti, representanter og kontaktinformasjon. 

 

Senja Arbeiderparti

 

Arnold Nilsen – arnold.paul.nilsen@gmail.com

 

Anne Kaja Knutsen – anne.kaja.knutsen@tromsfylke.no

 

Nicklas Johansen –  nicklas.johansen96@live.no

 

Astrid Kolbeinsen – astrid.kolbeinsen@lindbak.no

 

Trond Abelsen – tron-abe@online.no

 

Ole-Roger Storås – storaasoleroger@gmail.com

 

June Pettersen –  pettersen.june.83@gmail.com

 

Aleksander Uteng – aleksander.uteng@gmail.com

 

Sverre Pedersen – sverre.pedersen@tranoy.kommune.no

 

Tommy Sarnes –  tommy@sarnes.no

 

Jan Harald Jansen –  jan.harald.jansen@gmail.com

 

Marit Stubberud Hanssen – maritshanssen@hotmail.com

 

Martin Ness – martin.ness54@gmail.com

 

Senjalista

 

Elisabeth Rognli – elisabeth.b.rognli@gmail.com

 

Grete Sebulonsen- gr-se@online.no

 

Jasmin Agovic-Nordaas – ja.agovic@gmail.com

 

Jon Kvistad – jon@kvistad.no

 

Jostein Arild Hansen –  jostein.arild.hansen@outlook.com

 

Tor A. Aune – tor.aune@lenviknett.no

 

Miljøpartiet De Grønne

 

Hilde Strand – strand.hilde@icloud.com

 

Senja Høyre

 

Geir Inge Sivertsen – geir.inge.sivertsen@lenvik.kommune.no

 

Nina Frantzen – ninagoha@hotmail.com

 

Jan Fredrik Jenssen –  jan.fredrik.jenssen@tranoy.kommune.no

 

Christine Johansen – christine.johansen@berg.kommune.no

 

Louis S. Edvardsen – 90136676@online.no

 

Rolf Bjørnar Tøllefsen – rbt@brkarlsen.no

 

Sissel Haugslien – sisselhaugslien@gmail.com

 

Elin Byberg –  elinbyberg@hotmail.com

 

Senja SV

 

Herbjørg Valvåg – herbjorg@valvag.no

 

Eli Ann Jensen – eliannje@hotmail.no

 

Senja FrP

 

Line Miriam Haugan –  li-hauga@online.no

 

Tonni Nylund – tonni-n@online.no

 

Torkel Johnsen –  torkel.johnsen@gmail.com

 

Senja SP

 

Anders Killie Solli –  anders@solli.one

 

Bjørn Richard Pedersen – bjornrichard@hotmail.com

 

Anne Grete Normann – anne.grete.normann@lenvik.kommune.no

 

Roy Willy Hansen – roy-w-h@online.no

 

Tom Rune Eliseussen – tom.rune.eliseussen@senja.kommune.no

 

Regine Solli – regine_solli@hotmail.com

 

Wivi Jakobsen –  wioe-j@online.no

 

Knut-Ole Rabbmo – knut.rabbmo@gmail.com

 

Grete Pedersen – grete.pedersen@nergard.no

 

Roy Alapnes – Roy.Alapnes@torsken.kommune.no

 

Gunnleif Alfredsen – senjatre@online.no

 

KrF

 

Per Inge Søreng –psoreng@online.no